Originally Posted by Reverend Joe At an average of $10 a six-pack? I don't think so. I can get a 12-pack of Icehouse for $12 and it tastes fine to me, plus I actually get drunk. Wherever you live, remind me not to go there. Those prices are re-dic-u-lous!!! $12 for a 12 pack of Icehouse!!!!
My kingdom for a .
Forum Rules
Bookmarks